• Registracija
    *
    *
    *
    *
    *
    Polja označena z zvezdico (*) so obvezna.

     
Domov Forum

Sezona 2006/2007

Debata o našem fusbalu

Sezona 2006/2007

OdgovorNapisal/-a RAMBO_man » Po 21 Avg, 2006 18:37

Kak san čju se v soboto zača prventsvo...Prva tekma pa naj bi bila doma z Bodoncame?
Glede trenera pa smo nika nej najšli...ale?
FORZA VIDONCI
Uporabniški avatar
RAMBO_man
Že kar naklada
Že kar naklada
 
Prispevkov: 419
Pridružen: Ne 30 Nov, 2003 21:10
Kraj: Vidonci 97
Klub: FC Ajax Amsterdam
Garaža: VW Polo

OdgovorNapisal/-a Prešeren » Če 24 Avg, 2006 22:00

Zaenok smo ga nej najšli. Zadeva je pač takšna, ka domačoga na žalost nega nikoga, za malo pejnez neka dobroga nemreš dobiti, zato je v tem trenutke najboljše ka dale ostane Sapač, pomaga njeme pa Alen. Za spomlad pa dobro kaže tudi glede trenera, samo trbej pokazati dobre rezultate že v prvem delu.
Malo povejte kak je bilo včeraj na prijateljski tekmi z Šalamencami. Baje ka smo bili skorak kompletni. Vupan ka ste ugotovili kera pozicija kome najbole paše in okvrno naj bi se znala tudi prva postava (tuj rejsan trbej zbrati tiste v najbolkši forme in kondiciji).
Bodonci majo tudi solidno ekipo in vupan, ka mo v soboto tudi kompletni. Od dobrega štarta je dosta odvisno!
S SD VIDONCI NAPREJ V BOLJŠO IN LEPŠO PRIHODNOST!
Prešeren
Predsednik
Predsednik
 
Prispevkov: 282
Pridružen: Sr 02 Mar, 2005 23:16
Kraj: Vidonci 140

OdgovorNapisal/-a maradona » Po 28 Avg, 2006 10:55

No štart je lepo uspel. Udeležba na tekmi je bila fenomenalna, obisk gledalcev velik, rezultat zelo dober, igra pa po mojem je lahko še boljša.

Trenutno po 1. krogu vodimo v B ligi. V nedeljo so na vrsti Moščanci, ki so v 1. krogu igrali 1:1 z Lemerjem. V Moščancih je zmeraj težko igrati, samo mi bomo zmagali.
V slogi je moč
Uporabniški avatar
maradona
Že kar naklada
Že kar naklada
 
Prispevkov: 428
Pridružen: Če 31 Mar, 2005 12:40
Kraj: Vidonci 107
Klub: Manchester United
Garaža: Renault Laguna 1,6RX

OdgovorNapisal/-a Dragos » Če 14 Sep, 2006 19:57

Vse lepou in prav-----le tako naprej z športnim duhom------do novih zmag :ball  :ball
Uporabniški avatar
Dragos
Stari maček
Stari maček
 
Prispevkov: 524
Pridružen: Ne 20 Mar, 2005 18:45
Kraj: M.Sobota

OdgovorNapisal/-a maradona » Po 09 Okt, 2006 13:21

No za nami je 7. krogov. Imamo samo 10 točk. Doma imamo vse tri zmage, zunaj pa smo na štirih tekmah osvojili samo 1 točko.

Kaj je narobe nevem, samo s to ekipo bi morali imeti 3-4 točke več. Problem so nedeljske tekme, ko nam manjkajo igralci ( Simon, Alen, Milan, Bojan ). Mislim ka je čas ka zmagamo v Mačkovcih ( z njimi smo še nej zmagali, bar ke se ne spomnim). Simon je dosego prvo zmago kak " trener ". Tak ka vupam ka de v nedeljo dosegel še prvo gostujočo zmago.
V slogi je moč
Uporabniški avatar
maradona
Že kar naklada
Že kar naklada
 
Prispevkov: 428
Pridružen: Če 31 Mar, 2005 12:40
Kraj: Vidonci 107
Klub: Manchester United
Garaža: Renault Laguna 1,6RX

OdgovorNapisal/-a Dragos » Pe 13 Okt, 2006 11:59

Samo lejpo vas prosin----nej se zgleduvati po naši reprezentanci--vačik ,de katastrofa???
Uporabniški avatar
Dragos
Stari maček
Stari maček
 
Prispevkov: 524
Pridružen: Ne 20 Mar, 2005 18:45
Kraj: M.Sobota

OdgovorNapisal/-a maradona » Pe 13 Okt, 2006 12:21

Mi trenera tak nemamo v pravem pomenu besede, trenutno je tou Simon, dokeč nede pa špilo. Zdaj če do Oblaka menjali ga mi pozovemo. Plačo de mel malo manjšo ali de pa bar glaven na vesi :ok
V slogi je moč
Uporabniški avatar
maradona
Že kar naklada
Že kar naklada
 
Prispevkov: 428
Pridružen: Če 31 Mar, 2005 12:40
Kraj: Vidonci 107
Klub: Manchester United
Garaža: Renault Laguna 1,6RX

OdgovorNapisal/-a Dragos » Pe 13 Okt, 2006 13:03

Ge bi Oblaka (zgubo), rajši z drugin zamenjo--naprimer--Capello,Ancelloti Carlo,Henk ten Cate.......? :ball  :ball
Uporabniški avatar
Dragos
Stari maček
Stari maček
 
Prispevkov: 524
Pridružen: Ne 20 Mar, 2005 18:45
Kraj: M.Sobota

OdgovorNapisal/-a RAMBO_man » To 24 Okt, 2006 14:20

Ka mislite ka je vzrok takšnome odnose kak je to bilo v petek na tekme proti Otovcan?? :bad
Malo je grdo vo spadnelo-kak so gučale po tekmi naši navijače...

Nika de trbelo spremenite!!
FORZA VIDONCI
Uporabniški avatar
RAMBO_man
Že kar naklada
Že kar naklada
 
Prispevkov: 419
Pridružen: Ne 30 Nov, 2003 21:10
Kraj: Vidonci 97
Klub: FC Ajax Amsterdam
Garaža: VW Polo

OdgovorNapisal/-a Prešeren » Ne 05 Nov, 2006 00:28

Najprej vsen vkuper čestitke za današnjo zamgo 8:0 (dober začetek, dober konec ??). Če nej drujgo je to vsaj malo pripomoglo k izboljsanje stanja v nogometni ekipi pa ena vzpodbuda za naprej. Bravo!
Vendar pa za volo tej ene zmage ne smemo pozabiti ka se je dogajalo na zadnjih par tekmah. Dobre igralce, velka pričakovanja, prve zmage, te pa jako malo od vsega vkuper! Po moje je glavne vzrok v tem ka nismo nasli konkretnega trenerja, ki bi vodil tekme, drugo pa je vsekakor odnos igralcev do ekipe oziroma do društva. Če že nismo našli trenerja bi morali vkuper podržati in se maksimalno boriti, eden za drujgoga, vsi vkuper,...., mi pa glih obratno vsake je spilo za sebe, eni so se ukvarjali z drujgeme, eni so vcasek zamerili, če je štoj kaj pravo, drujgi so se pa prevec dolovoli gučate, tretjic pa eni nezaintereserani, pa tak dale,..
Ges znan, ka je tezko zagotoviti določen nivo motivacije, vendar bi si tou vsake san mogo dopovedati. Sicer pa zdaj nema smisla ka tou tu nakladan, prosim, ka se vsake priprave svoje mneje in predloge do sestanka, ki de v roki 1 meseca in tam mo se pogučali in zmenili kak dale. Vas pa prosim, ka že zdaj iščete trenera če mate kakšno možnost. Mi mo probali vse napraviti ka dobimo Dragana, vendar če nede šlo nujcamo rezervo! Zapomnite si, ka pri fuzbale eden pa dva nika ne pomenita, nujcamo homogeno ekipo pajdasov, keri do po tekmi vkuper stopili eno spli in bili pravi pajdaše. Naj si vsak pri sebi zamisli, kelko je prispevo k pozitivnemu vzdušju ekipe, predvsem v slabih trenutkih.
Za primer van lejko poven svojo izkusnjo: gda ste zgubili z otovcami san bil v Moskvi na poslovni večerji s kupcami. Že med tekmo me je mela rahla nervoza, kda pa mi je Ervin pravo za rezultat in dogodke pred tekmo san enostavno od razocaranja bil tak slabe vole, tak ka so me kupci nej mogli razmete, pa se vsaj 20K SIT san zapravo za telefon, ka san se nej mogo pomiriti, pa san okoli zazavo (iz Moskve iz poslovnega srečanja). Enostavno ge ze vec kak 10 let živen za naš klub in društvo (pa nej zdaj samo zato ka san predsednik, pač pa za pajdaše, ka smo badna ki dela in se ma dobro, pa tudi včasik pizdarije), zato vsake dogodek v meni piste določeni občutek in zadnje čase mi je zelo tezko, predvsem zaradi nogometa, ostalo je solidno. Ges mislin, ka ce mo zacali spilati kak prave pajdase, potem nede problema in tiste keri se nede vklopo, de nas san zapusto.
Ne pozabite naslednjega:
KAKŠEN SI S TAKŠNIMI SE DRUŽIŠ!  

Lp, Robi
S SD VIDONCI NAPREJ V BOLJŠO IN LEPŠO PRIHODNOST!
Prešeren
Predsednik
Predsednik
 
Prispevkov: 282
Pridružen: Sr 02 Mar, 2005 23:16
Kraj: Vidonci 140

OdgovorNapisal/-a Dragos » Ne 05 Nov, 2006 12:10

Tou je pa bila lejpa in moralna,ter vzpodbudna rejč Robija---tak,ka dečki,toga se trbej  držati
V SLOGI JE MOČ :ok  :ok
Uporabniški avatar
Dragos
Stari maček
Stari maček
 
Prispevkov: 524
Pridružen: Ne 20 Mar, 2005 18:45
Kraj: M.Sobota

OdgovorNapisal/-a maradona » To 07 Nov, 2006 12:07

Nogomet je rak rana tega društva.

Dosti stvari bi bilo potrebno spremeniti, v prvi fazi pa dobiti trenerja. Nej san si mislo ka mo ga tak vejst nucali. Seveda bi naj bil trener takšen kere nede spadno pod vpliv kakšnih igralcev.

Ge san mel dober namen s to ekipo, pa mi je nej gratalo. Še več, mislin ka so me ništerni mogoče namerno bojkotirali pa šinfali. Tak ka san se čisto odstano.

Na podlagi zadnje tekme nesmemo ocenjevati sezone. Potreben je konkreten sestanek, ge de vsak vsakemo povedal v obraz ka si misli, ge san tou pripravljen, neven če so drugi.
Če je v meni problem se ge za dobrobit nogometa rade vole odstranim pa pač več nemo špilo tu.

Klub je bil sigdar nad in pred posameznikom.
V slogi je moč
Uporabniški avatar
maradona
Že kar naklada
Že kar naklada
 
Prispevkov: 428
Pridružen: Če 31 Mar, 2005 12:40
Kraj: Vidonci 107
Klub: Manchester United
Garaža: Renault Laguna 1,6RX

OdgovorNapisal/-a maradona » To 06 Mar, 2007 12:09

Po slabi jeseni smo hitro začali s treningi v telovadnici. Mele smo nikšne sestanke, trenutno se toga držimo. Nove trener de mel avtoriteto.

Tak ka vupan ka do rezultati bokši.

V nedeljo, 11.03 ob 10.00 uri bo prijateljska tekma s Šalamenci. Seveda če de vreme normalno.

Lajko bi odprli šank, pa kakšen plakat vo dali, ka narod po mojem komaj čaka kakšno tekmo pa ka si pivo spige.
V slogi je moč
Uporabniški avatar
maradona
Že kar naklada
Že kar naklada
 
Prispevkov: 428
Pridružen: Če 31 Mar, 2005 12:40
Kraj: Vidonci 107
Klub: Manchester United
Garaža: Renault Laguna 1,6RX

OdgovorNapisal/-a RAMBO_man » To 06 Mar, 2007 21:33

Pošteno povedano!!

Ge san pa gnes po slučaje gučo z kolegon s Černelavec pa me je san omeno, če be ščeli ka be oni gor prišle ka be kakšno dregnele... Muva sva se neka gučala za drugi petek, 16.3.2007!!

Zdaj pa če smo zato, njemi moren čimprej javite.. Neven napište kaj ale neka.. :ball
FORZA VIDONCI
Uporabniški avatar
RAMBO_man
Že kar naklada
Že kar naklada
 
Prispevkov: 419
Pridružen: Ne 30 Nov, 2003 21:10
Kraj: Vidonci 97
Klub: FC Ajax Amsterdam
Garaža: VW Polo

OdgovorNapisal/-a freestyler » To 06 Mar, 2007 23:56

Ja letos smo pa malo bole resno začali!
Za prijateljske pa tuj super ka mamo že za naprej zgučano, lejko bi zmes tuj vo šli kakšo!

Šank pa neven kak de, ka de se keramika polagala...pa tuj slačilnice zmes nedo fraj...
Google is your best friend!
Uporabniški avatar
freestyler
Administrator
Administrator
 
Prispevkov: 1088
Pridružen: Sr 26 Nov, 2003 13:01
Kraj: Vidonci 140
Klub: FC Barcelona
Garaža: IMT 533 De Luxe

OdgovorNapisal/-a RAMBO_man » Sr 07 Mar, 2007 11:56

Tak ka se leko zgučin za drugi petek??! Uro pa predlagajte-po moje okoli sedme, ale še kesnej??
FORZA VIDONCI
Uporabniški avatar
RAMBO_man
Že kar naklada
Že kar naklada
 
Prispevkov: 419
Pridružen: Ne 30 Nov, 2003 21:10
Kraj: Vidonci 97
Klub: FC Ajax Amsterdam
Garaža: VW Polo

OdgovorNapisal/-a maradona » Sr 07 Mar, 2007 12:42

Okrog 19.00 ure je čisto v redu.

Freestyler če maš čas prosin daj kakšen plakat za nedeljo, mislin ka bi lajko bilo kaj ljudi.

Če nede možno točiti za šankon, pa je lajko nindri vone. Nikšna pijača mora biti ( 2 kišti pive, par litrov vina )
V slogi je moč
Uporabniški avatar
maradona
Že kar naklada
Že kar naklada
 
Prispevkov: 428
Pridružen: Če 31 Mar, 2005 12:40
Kraj: Vidonci 107
Klub: Manchester United
Garaža: Renault Laguna 1,6RX

OdgovorNapisal/-a Pilaj » Pe 09 Mar, 2007 12:35

Ja točno tak! te še ge prletin gledat če de pite! Magare en sto vo denemo pa de se tan točilo! kak v starih časih!
Uporabniški avatar
Pilaj
Stari maček
Stari maček
 
Prispevkov: 726
Pridružen: Sr 26 Nov, 2003 21:09
Kraj: Vidonci 68
Klub: KMN VIDONCI, Barca
Garaža: VW Polo

OdgovorNapisal/-a maradona » Pe 09 Mar, 2007 13:10

Dečki v nedeljo de super vreme, freestyler de dal plakate vo, pijačo zrihta Polkaš, ša še vrede tekma bou

Se pravi: KMN Vidonci: KMN Šalamenci, nedelja 10.00

Vljudno vabljeni
V slogi je moč
Uporabniški avatar
maradona
Že kar naklada
Že kar naklada
 
Prispevkov: 428
Pridružen: Če 31 Mar, 2005 12:40
Kraj: Vidonci 107
Klub: Manchester United
Garaža: Renault Laguna 1,6RX

OdgovorNapisal/-a RAMBO_man » Sr 14 Mar, 2007 18:33

Druga prijateljska tekma KMN Vidonci : KMN Sončni park Vivat v petek 16.3.2007 namesto ob 19.00h ob 20.00h!!
Zvali so če be leko za eno uro kesnej ka so še tuj po šolah pa tej stvari...Tak ka nebi tan leteli že ob sedmi.
FORZA VIDONCI
Uporabniški avatar
RAMBO_man
Že kar naklada
Že kar naklada
 
Prispevkov: 419
Pridružen: Ne 30 Nov, 2003 21:10
Kraj: Vidonci 97
Klub: FC Ajax Amsterdam
Garaža: VW Polo

Naslednja

Vrni se na Prvenstvo, prijetelske tekme, treningi...

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron